سیاست حریم خصوصی

توافق کامل شما با شرایط مندرج در متن، شرط عضویت و پذیرش شما به عنوان عضو و همراه سایت رز رایانه می‌باشد.

ورود کاربران به سایت رز رایانه هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، شگفتانه، تخفیف‌های ساعتی و سایر خدمات ارائه شده توسط رز رایانه به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات رز رایانه است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین رز رایانه از سوی کاربر است.

این توافق‌نامه تحت قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده تنظیم و منعقد گردیده است و به معنی توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از رز رایانه خواهد بود و جایگزین کلیه توافقات قبلی یا جاری محسوب می‌شود. در آینده ممکن است این قوانین تغییر یافته یا به‌روز شوند؛ استفاده مستمر شما از سایت به معنای پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف کاربر و مشتری

کاربر به شخصی گفته می شود که اطلاعات واقعی خود را در فروشگاه اینترنتی ثبت کرده و از خدمات فروشگاه اینترنتی رز رایانه استفاده می کند. از این‌رو، هر شخص و سازمانی که در سایت رز رایانه ثبت‌نام کرده و محصولی سفارش دهد یا از خدمات سایت و شگفتانه استفاده نماید مشتری شناخته می‌شود.

تعریف فروشنده

محصولاتی که در سایت برای سفارش موجود هستند توسط رز رایانه تهیه و به مشتریان عرضه می‌شوند، این محصولات توسط رز رایانه از شرکت‌ها و واردکنندگان دیگر تهیه و با گارانتی‌های متفاوت در فروشگاه عرضه می شوند؛ تلاش رز رایانه بر تهیه محصولات از شرکت‌های رسمی و با گارانتی‌های معتبر است تا موردی کاربران سایت را تهدید نکند.

توجه داشته باشید که کاربران باید هنگام ثبت‌نام، فرم ثبت‌نام را با اطلاعات صحیح و به‌طور کامل تکمیل نمایند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، رز رایانه می‌تواند نام کاربری را از لیست کاربران خود حذف نماید یا با ارسال ایمیلی از کاربر بخواهد اطلاعاتش را تکمیل نماید. هر کاربر تنها حق ثبت‌نام با یک شماره تلفن را دارد و در صورت فعالیت با بیش از یک شماره، حساب کاربری وی محدود و یا حذف خواهد شد.

خدمات و محتویات سایت، صرفا براى استفاده شخصى/سازمانی عرضه شده است. هر گونه سواستفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی دیگری به هیچ عنوان نمی‌تواند از اطلاعات موجود در آواژنگ براى فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید مگر به شرط تائید و تصویب رز رایانه و یا وکیل قانونی شرکت رز رایانه.

استفاده از محتویات رز رایانه برای سایر سایت‌ها و وبلاگ‌های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مدنظر نباشد با ذکر منبع یا آدرس رز رایانه مجاز می‌باشد.

اطلاعات موجود در رز رایانه از منابع و داده‌های شخصی یا تولیدکنندگان یا توزیع‌کنندگان جمع‌آوری و در سایت قرار داده شده است؛ ممکن است اطلاعات و سرویس‌های موجود ارائه شده در رز رایانه در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، رز رایانه مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نداشته و نخواهد داشت. بدیهی است رز رایانه به‌طور مستمر و پیگیر اقدام به به‌روز رسانی اطلاعات خواهد کرد.

قیمت محصولات ممکن است در مواردی دارای خطای نگارشی باشند، در صورتی که قیمت ریال یا تومان اشتباه شده باشد و یا در عرف قیمت  بازار خطایی صورت گرفته باشد، خرید شما لغو خواهد شد و مبلغ به کیف پول شما در سایت مسترد می شود. 

کلیه افراد حقیقی و حقوقی با قبول این بند خود را مسئول می‌دانند که با مشاهده هر گونه مورد شبهه‌برانگیز و جعلی، صرف نظر از عرف جامعه و بازار نسبت به معرفی و گزارش آن مورد به مسئولین سایت اقدام کنند. رز رایانه خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند؛ لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موارد مشاهده شده را حتما از طریق کانال‌های ارتباطی با رز رایانه در میان بگذارید.

شرکت رز رایانه پیوسته در حال بروز رسانی قیمت و موجودی محصولات است. قیمت محصولات به صورت لحظه ای می باشد بنابراین در صورت عدم ثبت سفارش رز رایانه مسئولیتی را بعلت تغییر قیمت عهده‌دار نخواهد بود. همچنین، از آنجایی که شرکت رز رایانه علاوه‌بر فروش بشکل اینترنتی، فروش حضوری نیز دارد، ممکن است محصولی در سایت ناموجود شود. بنابراین، در صورت عدم ثبت سفارش و ناموجود شدن کالا رز رایانه مسئولیتی را به عهده نخواهد داشت.

توجه داشته باشید در صورت رؤیت هر گونه مورد نادرست در سفارش‌‌ها، رز رایانه آن سفارش را لغو خواهد کرد.

با قبول شرایط و ثبت عضویت در رز رایانه این اطمینان را می‌دهید که از این سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف قوانین موضوعه و یا شرایط استفاده از سایت می‌باشد استفاده‌ای نخواهید کرد. کاربران از رز رایانه نباید به‌گونه‌ای استفاده کنند که باعث آسیب، از کار انداختن و یا معیوب کردن سایت شوند. همچنین شما مجاز به دسترسی یا تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی‌هایی که تعمدا به‌طور متعارف در دسترس شما قرار نگرفته یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده‌اند نبوده و نخواهد بود.

رز رایانه ممکن است دارای پیوندهایی به سایت‌ها و مراجع دیگر باشد. بدیهی است این سایت‌ها تحت کنترل رز رایانه نیستند و رز رایانه هیچ مسئولیتی در قبال محتویات این قبیل نداشته و نخواهد داشت. رز رایانه این پیوندها را صرفا برای سهولت کاربران خود فراهم کرده است و وجود هر یک از این پیوندها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط رز رایانه با اداره‌کنندگان آن‌ها نبوده و نخواهد بود. سایت‌هایى که در آگهی‌ها یا صفحات رز رایانه پیوند داده می‌شوند توسط افرادی خارج از رز رایانه اداره می‌گردند، لذا رز رایانه نمی‌تواند در مورد آن‌ها هیچ‌گونه ضمانتی داشته باشد.

شما با قبول مندرجات توافق می‌کنید مسئولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده به راﻳﺎنه‌تان از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‌های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌ها و فایل‌های متعلق به سایت‌های پیوند شده در رز رایانه باشد، خود برعهده خواهید داشت.

رز رایانه هیچ‌گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحات سایتی خود و یا پیوندهای مرده نمی‌پذیرد. خدمات سایت طبق روال عادی ارائه می شود و رز رایانه تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات رایانه‌ای، مخابراتى و غیره باشد بر عهده نداشته و نخواهد داشت.

رز رایانه ممکن است امکانات خود را به هر دلیلى در زمان‌های مختلف و بدون اطلاع قبلی تغییر دهد و حق تغییر شرایط این امکانات نیز برای رز رایانه محفوظ خواهد بود. بنابراین، کاربر توافق می‌کند که استفاده مستمر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر می‌باشد. در صورتی که شرایط استفاده از سرویس‌ها دست‌خوش تغییرات عمده شود اطلاع‌رسانی از طریق این سایت انجام می‌شود.

کلیه محتویات رز رایانه شامل قوانین مربوط به حفظ و حمایت و صیانت از حقوق مصنفین، مولفین و هنرمندان می‌باشد.

رز رایانه به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‌کند.

رز رایانه متعهد می‌شود در حد توان از حریم شخصی کاربران دفاع کند و در این راستا اقدام به توسعه فناوری مورد نیاز برای هرچه مطمئن‌تر و امن‌تر شدن فضای سایت کرده و خواهد کرد؛ در واقع با استفاده از رز رایانه، شما رضایت خود را از این سایت نشان می‌دهید.

رز رایانه تمامی سفارش‌های شما را ثبت و آماده ارسال می‌کند. ارسال سفارش‌ها از شنبه تا چهارشنبه در بازه زمانی 9 تا 18 و در روز پنجشنبه در بازه زمانی 9 تا 14 انجام می شود.پس از خرید محصول و پرداخت وجه آن حق لغو کردن سفارش واسترداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی رز محفوظ است.هزینه ارسال کالا بر عهده مشتری می باشد. کاربر موظف است در هنگام ثبت اطلاعات، اطلاعات خود را به طور کامل و صحیح وارد نماید. درصورت هر گونه اشتباه کاربر کالای ارسال شده قابل تعویض و یا برگشت نخواهد بود.ارسال کالا به مکانی است که کاربران آن را در مشخصات خود ثبت می کنند. این نشانی بر روی کالا های ارسالی درج خواهد شد و تعویض آن بعد از ارسال سفارش امکان‌پذیر نخواهد بود. رز رایانه سفارش شما را در نهایت سلامت و بدون آسیب در اختیار کاربران خود قرار می دهد با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد تمامی سفارشات بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و نقل به عهده شرکت حمل و نقل می باشد. تمامی محصولات دارای لیبل گارانتی است. کاربر قبل از ارسال سفارش خود می تواند تقاظای درخواست عکس از لیبل گارانتی داشته باشد هرگونه اشکال در گارانتی محصول بر عهده خود کاربر می باشد و شرکت رز رایانه هیچ گونه مسئولیتی در قبال گارانتی کالای ارسال شده ندارد.

گارانتی محصولات با توجه به گذر زمان ممکن است دچار تغییر شود لذا شما می توایند با تماس با واحد پشتیبانی سایت از تاریخ انقضاء گارانتی مطلع شوید.